TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
TESLA PrimeSound HQ-995X
EAN13: 85956898072834999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 7 Kč
DPH celkem: 867,59 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Hmotnost brutto | 9,8 kg |
| Šířka | 90 cm |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2300 g |
| Dálkový ovladač | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| HDMI vstup | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| USB port | ano |
| RMS výkon | 125 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bluetooth | ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
Popis produktu
Dolby Atmos soundbar 2.1 s bezdrátovým subwooferem • podpora Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus • podpora HDMI eARC/ARC, HDMI-CEC, optický vstup, Bluetooth, USB, 3D Surround