Velké spotřebiče / Pračky
Romo EURONOVA 1180
EAN13: 859520980027521 069 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 3 656,60 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Plnění | přední |
| Barva | bílá |
| Maximální hmotnost náplně | 3 kg |
| Energetická třída pračky | C |
| Maximální otáčky odstředění | 1100 |
| Třída účinnosti odstřeďování | C |
| Displej | Ano |
| Počet programů | 7 |
| Programy praní | Vlna, Ruční praní, Odstřeďování, Syntetika, Hedvábí, Rychlý, Bílé a stálobarevné |
| Doba trvání pracího programu (EKO 40-60) | 1h 8m |
| Funkce pračky | Předpírka, Zastavení s vodou v bubnu, Namáčení, Intenzivní praní, Odložený start, Jemné praní, Přeskakování (zrušení) programových úseků |
| Odložený start praní | Ano |
| Bezpečnostní funkce pračky | Signalizace uzavřeného přívodu vody, Zámek dveří |
| Vážená spotřeba energie (100 pracích cyklů) | 42 kWh |
| Vážená spotřeba vody (1 cyklus) | 52 l |
| Emise hluku šířeného vzduchem | 63 dB |
| Třída emisí hluku | A |
| Příkon | 2 200 W |
| Výška | 67 cm |
| Hloubka | 46 cm |
| Hmotnost (netto) | 50,5 kg |
| Šířka | 46 cm |
Popis produktu
1100 ot., 3 kg, displey+popisky, hl.praní 40dB, hl.odstř 63dB, ener.tř. A+, spotř.vody roční 8536 l,spotř. Kwh 109, roz.67x46x46velká bílá