Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Kabely
ALI DK PREMIUM USB-C, černý DATKP07
EAN13: 8595181166109169 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 1 Kč
DPH celkem: 29,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Délka kabelu | 1 m |
| Materiál pláště kabelu | Nylon |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Maximální výstupní proud | 2 A |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| USB A | |
| Konektor | USB-C |
| Konektor 1 | USB C |
| USB verze | USB 2.0 |
Popis produktu
"Datový kabel ALIGATOR PREMIUM 2A, USB-C černý - Datový a nabíjecí USB-C kabel: - Odolné nylonové opletení kabelu- Vysoce kvalitní kovové konektory- Vysoká rychlost přenosu dat- Možnost rychlého nabíjení: 2A- Stahovací pásek- Nalepovací organizér- Délka: 1m- Barva: černá, šedá, zlatá"