Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
ALI PB, PB1000,10000mAh,černá PB1000BK
EAN13: 8595181137550709 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 123,05 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,25 kg |
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Barva | černá |
| DC | |
| Konektor USB typu C | ano |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Ochranné funkce | Odolný proti nárazům |
| LED indikátory | Nabíjecí |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Vstupní rozhraní | Micro-USB + USB Type-C |
| Nadproud | |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Konektor Micro-USB | ano |
| Počet konektorů Micro-USB | 1 |
| Konektor Lightning | ano |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Výstupní proud | 2,1 A |
| Vstupní proud | 2 A |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Maximální výkon | 20 W |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud |
| Přepětí |
Popis produktu
Powerbanka ALIGATOR PB1000, 10000mAh 3v1, černá - Powerbanka 3v1 nabízí vstupy pro všechny typy běžně používaných konektorů (microUSB, lightning, USB-C) Specifikace: 10 000mAh Li-Polymer, Výstup: USB DC 5V 1A /2.1A, Indikátor nabíjení, Nadproudová ochrana, Přepěťová ochrana, Ochrana proti zkratu