TV, Audio, Video / Televize a příslušenství / Držáky k uchycení TV
Solight držák TV, 94cm-165cm, 1MF40
EAN13: 8595092122836369 Kč
DPH celkem: 64,04 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,84 kg |
| Hmotnost | 1,84 kg |
| Barva | černá |
| Maximální nosnost | 50 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 94 cm (37") |
| Maximální velikost obrazovky | 165,1 cm (65") |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 600 x 400 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
Popis produktu
Solight držák pro všechny ploché TV s úhlopříčkou 94cm - 165cm (37" - 65", max. rozteč VESA: 600 x 400mm, max. nosnost: 50kg, profil od stěny: 26mm, zámky úchytů proti vysazení, zajištění šňůrkami, vodováha pro jednoduchou a přesnou instalaci, obsahuje potřebnou instalační sadu, barva: černá