Malé spotřebiče / Vaření / Elektrické pánve
Bravo B-4676 Pečící pánev
EAN13: 85950220467681099 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 190,74 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 3,2 kg |
| Hmotnost | 2,82 kg |
| Barva | černá |
| Objem | - l |
| Průměr | 380 mm |
| Nastavitelný termostat | ano |
| Příkon | 1500 W |
| Nepřilnavý povrch | ano |
Popis produktu
<p>Elektrickou pečící pánev si můžete vzít kamkoliv budete potřebovat - na chatu či chalupu, studentskou kolej nebo do karavanu. Je praktickým pomocníkem při vaření bez plotýnky či sporáku. Velmi rychle připravíte pokrmy bez nutnosti použít tuk navíc. </p>
<ul style="list-style-type: disc;">
<li>je vhodná na pečení, smažení, zapékání, dušení i vaření</li>
<li>kvalitní nepřilnavý povrch</li>
<li>skleněné víko s nerezovou obrubou</li>
<li>odnímatelný termostat s plynulou regulací teploty </li>
<li>rozměry 38 x 30 x 8 cm</li>
<li>váha výrobku vč.poklice - 3,05 kg </li>
<li>nastavení teploty od 80-220 °C </li>
<li>příkon 1500 W</li>
</ul>