Velké spotřebiče / Lednice
Guzzanti GZ 90A1
EAN13: 85941867230724099 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 204 Kč
DPH celkem: 711,39 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 21,5 kg |
| Hmotnost | 19,9 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | E |
| Barva | bílá |
| Objem chladničky | 90 l |
| Alarm otevřených dveří | ne |
| Automatické odmrazování (mrazák) | ne |
| Roční spotřeba energie | 85 kWh |
| Přihrádka Fresh Zone | ne |
| Umístění mrazáku | Nahoře |
| Funkce Super chlazení | ne |
| Regál na lahve | ne |
| Oboustranné dveře chladničky | ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 2 |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | N, ST |
| Oboustranné dveře | ano |
| Uchycení dveří | vpravo |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 44,5 cm |
| Šířka | 47,5 cm |
| Objem | 100 l |
| Objem mrazáku | 10 l |
Popis produktu
energetická třída E; spotřeba el. energie 85 kWh/rok; nízká hlučnost 39 dB; možnost záměny otevírání dvířek L/P; klimatická třída N, ST; 2x skleněné police; objem netto 90 l; prostor pro 2 l PET láhve; rozměry (V x Š x H) 85 x 47,5 x 44,5 cm; Váha 19,5 kg; Barva bílá