Velké spotřebiče / Vinotéky
GUZZANTI GZ 363A
EAN13: 859418672304114 869 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 204 Kč
DPH celkem: 2 580,57 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 78 kg |
| Hmotnost brutto | 72 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | B |
| Vestavěný displej | ne |
| Vnitřní objem | 363 l |
| Materiál polic | Plast |
| Roční spotřeba energie | 836 kWh |
| Hlučnost | 42 dB |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Počet teplotních zón | 1 |
| Kapacita lahví | - lahev/lahve |
| Oboustranné dveře | ano |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 198 cm |
| Hloubka | 65 cm |
Popis produktu
Objem netto 350 l 5x polohovatelné police ventilované chlazení samozavírací dveře nastavitelný termostat s rozsahem chlazení už od -1°C do +10°C vnitřní LED osvětlení 4 kolečka pro snadný přesun ideální pro restaurace ,hotely, penziony, malé obchody nízká spo. 2,29 kWh / 24h