Malé spotřebiče / Vzduchotechnika / Čističky vzduchu
Guzzanti GZ 995
EAN13: 85941867212382499 Kč
DPH celkem: 433,71 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vzduchový výkon | 320 m³/h |
| Určen pro prostory až do | 60 m² |
| Dosah | 38 m² |
| Hlučnost | 29 dB |
| Počet rychlostí | 3 |
| Časovač | ano |
| Funkce čištění vzduchu | Ventilátor |
| Ionizátor | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Automatický režim | ano |
| Zvlhčovací funkce | ne |
| Dálkové ovládání | ano |
| Hladina hluku (noční režim) | 29 dB |
| Barva | bílá |
| Ovládání | dotykové |
| Vestavěný displej | ano |
| Podsvětlení displeje | ano |
| Kontrolka | ano |
| Počet stupňů filtrace | 7 |
| Příkon | 80 W |
| Výška | 66,5 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Hloubka | 19,5 cm |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Šířka balení | 420 mm |
| Hloubka balení | 253 mm |
| Výška balení | 720 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11 kg |
| Dálkový ovladač | ano |
| Návod na použití | ano |
Popis produktu
S ionizátorem a UV čištěním, CADR (objem vyčištěného vzduchu)–320 m3/h, PM 2.5 –odstraňuje částice o velikosti 2,5 mikronu s účinností 99,9 %, zobrazuje 3 úrovně znečištění vzduchu (PM 2,5) pomocí 3 barev, Možství nega iontů dosahuje 20 milionů na cm3