Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Ponorné mixery
Niceboy ION Twister T3
EAN13: 8594182428681869 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 150,82 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hmotnost brutto | 1,65 kg |
| Barva | nerez |
| Příkon | 1200 W |
| Drcení ledu | ano |
| Pulzní spínač | ano |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Příslušenství pro přípravu kaše | ne |
| Šlehač | ano |
| Sekáček | ano |
Popis produktu
tyčový mixér; příkon 1200 W; nerezová mixovací tyč; 600ml pracovní nádoba; variabilní stupně rychlosti; vhodný pro mixování,šlehání, sekání; hmotnost 0,8 kg, příslušenství - tyčový mixér, šlehací metla, sekací nádoba; Nástavce vhodné do myčky, Plynulá regulace rychlostí, Turbo rychlost