Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
LAMAX 20000 mAh Fast Charge
EAN13: 8594175353198709 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 123,05 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 7 cm |
| Šířka | 13,5 cm |
| Hloubka | 24,5 cm |
| Barva | šedá |
| Základní materiál | Kov |
| Rychlé nabíjení | ano |
| Vestavěný displej | ne |
| Tvar | Obdélník |
| LED indikátory | Status |
| Zdroj nabíjení | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Maximální výkon | 18 W |
| Vstupní rozhraní | Micro-USB |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Výstupní port USB A | 3 |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Konektor Micro-USB | ano |
| Konektor USB typu C | ano |
| Počet současně připojených zařízení | 3 |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | USB |
| Micro-USB | |
| Návod na použití | ano |
| Přehřívání | |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí |
| Výstupní proud | 3 A |
| Vstupní proud | 2.4 A |
| Hmotnost | 0,43 kg |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání |
| Přepětí |
Popis produktu
Kapacita 20 000 mAh, 2× USB QC3.0 & USB-C konektory pro vstup i výstup, Fast Charge – technologie rychlého nabíjení, rychlé dobíjení powerbanky, LED indikátor stavu nabití, odolné kovové tělo, ochrana proti přepětí a přehřátí