Počítače a kancelář / PC periferie / Klávesnice
Connect IT CI-58 klávesnice standard
EAN13: 8594158527523209 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 36,28 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Hmotnost brutto | 0,2 kg |
| Barva | černá |
| Tiché klávesy | ne |
| Multimediální klávesy | ne |
| Kabel | |
| Účel | PC/server |
| Doporučené použití | Domácí |
| Podsvícení | ne |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Technologie propojení | Kabel |
| Délka kabelu | 1,3 m |
| Set s myší | ne |
| Numerické klávesy | ano |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice | Česky |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | USB |
Popis produktu
Vlastnosti:České rozložení kláves,Délka kabelu: 180 cm,Rozhraní: USB,Barva: černá