Malé spotřebiče / Vysávání / Tyčové a aku vysavače
ECG VT 4620 3in1 Hugo
EAN13: 85921313091423009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 522,22 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 4,04 kg |
| Hmotnost | 2,48 kg |
| Barva | černá |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkový |
| Umývatelný filtr | ano |
| Baterie | 2200 VAh |
| Doba nabíjení | 4,5 h |
| Příkon | 100 W |
| Napájecí zdroj | ano |
| Odnímatelný ruční vysavač | ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,6 l |
| Vzduchový filtr | ano |
| Červená | |
| Doba provozu | 35 / 90 min |
| Regulace výkonu | ano |
Popis produktu
Tyčový bezsáčkový vysavač s odnímatelným ručním vysavačem a mopovacím nástavcem, max. výkon 100 W, až 90 minut provozu, 4,5h nabíjení, 22,2 V Li-Ion baterie 2200 mAh, kontrolka nabíjení, turbo kartáč s LED osvícením vysávané plochy, 2v1 zúžená hubice a prachový kartáč