Malé spotřebiče / Vaření / Elektrické vařiče
ECG EV 1512 White
EAN13: 8592131307834509 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 88,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,27 kg |
| Hmotnost | 1,98 kg |
| Barva | bílá |
| Časovač | ne |
| Displej | ne |
| Příkon | 1500 W |
| Nastavitelný termostat | ano |
| Automatické vypnutí | ne |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| Typ ovládání | Knoflíkové |
| Počet varných zón | 1 zóna/zón |
| Typ varné desky | Litinová |
Popis produktu
1 plotýnka o průměru 18,5 cm, 1500 W příkon, regulátor teploty se stupnicí, protiskluzové nožičky, světelný indikátor provozu, bezpečnostní vypínač proti přehřátí