Velké spotřebiče / Myčky
ECG EDF 300443 BlackLine
EAN13: 8592131240117
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 43 kg |
| Hmotnost | 40 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | D |
| Hlučnost | 44 dB |
| Ochrana skla | ne |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Automatické otevírání dveří | ano |
| Dávkovací asistent | ne |
| Automatická detekce mycího prostředku | ne |
| Samočisticí filtr | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Indikátor leštidla | ano |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Ochrana proti přetečení | ne |
| Senzor naplnění | ne |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 9 kWh |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | 100CYKLŮ/67 l |
| Funkce AquaSensor | ne |
| Funkce Aquastop | ano |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Počet programů | 5 |
| Počet sad | 10 jídelních sad |
| SMART | ne |
| Možnost podstavby (bez vršku) | ne |
| Nastavitelná výška horního koše | ano |
| Přítok vody | studená |
| Vestavěný displej | ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Barva dveří | Bílá |
| Výška | 84,5 cm |
| Hloubka | 6 cm |
| Šířka | 44,8 cm |
Popis produktu
Myčka, 10 souprav, energ. třída D, spotřeba vody referenčního programu 9 l, spotřeba energie při 100 cyklech 67 kWh, hlučnost 44 dB, 7 programů, dětský zámek, samočistící filtr, poloviční plnění, automatické otevírání dveří, odložený start, Aquastop, rozměry: (v*š*h) 84,5*44,8*60 cm