Velké spotřebiče / Mrazáky
ECG EFP 11982 WE
EAN13: 85921310006986179 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 184 Kč
DPH celkem: 1 072,38 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 28,1 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | E |
| Barva | bílá |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Zamykání | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Roční spotřeba energie | 200 kWh |
| Rychlé zamrazení | ne |
| Hlučnost | 37 dB |
| Klimatická třída | SN/N/ST |
| Doba uložení při výpadku proudu | 20 h |
| Mrazicí výkon | 9 kg/24h |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 1 |
| Vestavěný displej | ne |
| Typ ovládání | Mechanické |
| Objem mrazáku | 198 l |
| Hmotnost | 33 kg |
Popis produktu
Pultový mrazák, 198 l, SN/N/ST, invertorový motor, 200 kWh/rok, mrazící výkon 9 kg/24h, 37 dB, LED osvětlení, 2 vnitřní koše, možnost přepnutí z chlazení na mrazení, rozměry: (v*š*h) 85*77*56 cm