Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Fixed MagZen 5 Crystal FIXZENMC-5-PI
EAN13: 85916801860511309 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 6 Kč
DPH celkem: 227,18 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,17 kg |
| Hmotnost | 0,141 kg |
| Maximální výkon | 20 W |
| Výstupní proud | 3 A |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Barva | Růžová |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
Popis produktu
Powerbanka FIXED MagZen 5 Crystal s bezdrátovým nabíjením se standardem Qi2 a podporou MagSafe, 5 000 mAh, růžová