Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Fixed Powerbanka 10 000 FIXZEN2-10-BK
EAN13: 8591680177967509 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 6 Kč
DPH celkem: 88,34 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,28 kg |
| Hmotnost | 0,24 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 20 W |
| Výstupní proud | 2,22 A |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
Powerbanka FIXED Zen2 10 s LCD displejem a výstupem PD 20W, 10 000 mAh, černá