Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Fixed Zen 20 Pro FIXZENP-20-BK 20000mAh
EAN13: 85916801619281609 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 6 Kč
DPH celkem: 279,25 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,446 kg |
| Hmotnost | 0,403 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 130 W |
| Výstupní proud | 5 A |
| Bezdrátové nabíjení | ne |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
Popis produktu
Powerbanka FIXED Zen 20 Pro s LCD displejem a výstupem 130W, 20 000 mAh, černá