Mobily, tablety, hodinky / Příslušenství pro mobily / Powerbanky
Fixed MagZen Powerbank FIXZENM2-10-BK
EAN13: 85916801517211009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 6 Kč
DPH celkem: 175,11 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,25 kg |
| Hmotnost | 0,216 kg |
| Barva | černá |
| Maximální výkon | 20 W |
| Výstupní proud | 2 A |
| Bezdrátové nabíjení | ano |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
Popis produktu
Powerbanka FIXED MagZen (2nd gen.) s bezdrátovým nabíjením a podporou MagSafe, 10 000 mAh, černá