Malé spotřebiče / Vaření / Elektrické pánve
ETA 013390020
EAN13: 85903933436072809 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 487,51 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 4,24 kg |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Barva | černá |
| Objem | 4,3 l |
| Průměr | 445 mm |
| Nastavitelný termostat | ne |
| Příkon | 475 W |
| Nepřilnavý povrch | ano |
Popis produktu
PŘÍKON: 475 W, Objem nádoby 4,3 l, Určeno pro různé způsoby přípravy jídla (vaření, dušení, pečení, zapékání a udržování pokrmů v teplém stavu), Topný článek zabudován ve víku, Pracovní nádoba i víko jsou opatřeny nepřilnavým povrchem (teflon), Síťový vypínač se signalizací provozu