Péče o tělo / Fény na vlasy
ETA 732090010
EAN13: 85903933251391209 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 209,82 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,2 kg |
| Hmotnost | 0,59 kg |
| Barva | bílá |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Počet rychlostí | 2 |
| Difuzér | ano |
| Příkon | 2400 W |
| Ionizátor | ano |
Popis produktu
PŘÍKON: 2200 W, Ionizátor, AC motor s dlouhou životností, studený vzduch, 3 stupně teploty a 2 rychlosti proudění vzduchu, Koncentrátor otočný o 360°, Odnímatelný filtr, Poutko na zavěšení, Délka kabelu 1,8 m, PŘÍSLUŠENSTVÍ: Koncentrátor, difuzér, kartáč na vlasy, dva vlasové klipy a dárkové pouzdro