Malé spotřebiče / Vysávání / Podlahové vysavače
ETA 051790000
EAN13: 85903933037173019 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 523,96 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 7 kg |
| Barva | černá |
| Délka kabelu | 6 m |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Maximální příkon | 800 W |
| Hlučnost | 75 dB |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 2,2 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Hmotnost | 6,07 kg |
Popis produktu
PŘÍKON: ECO motor o příkonu 800W, SACÍ VÝKON: 210W, 4AAAA, FILTRACE: HEPA 13, Objem nádoby na prach 2,2l, AKČNÍ RÁDIUS: 9m, Elektronická regulace, ochrana proti přehřátí, Signalizace plnosti prachové nádoby, Automatické navíjení kabelu, PŘÍSLUŠENSTVÍ: Univerzální podlahová hubice, Parketová hubice,