Malé spotřebiče / Vysávání / Tyčové a aku vysavače
ETA 142390000
EAN13: 85903932591991009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 175,11 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,53 kg |
| Hmotnost | 1,17 kg |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,4 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Napětí baterie | 9,6 V |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Doba provozu | 15 min |
| Barva | Zlatá |
Popis produktu
Výdrž akumulátoru až 15 minut, akumulátor 9,6V NiMH, dobíjení přes adaptér, doba nabíjení cca 5hod., příkon adaptéru 6W, objem prachové nádoby 400ml prachu, HEPA filtr, světelná signalizace nabíjení a nabití, bílá/zlatá