Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
MORA VMT 445 X
EAN13: 85903710767635009 Kč (nebo 5979 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 869,33 Kč (641,60 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 18 kg |
| Hmotnost | 18 kg |
| Vestavný | ano |
| Výška | 38,8 cm |
| Barva | nerez |
| Hloubka zabaleného výrobku | |
| průměr otočného talíře | 31,5 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 500 mm |
| Instalační výška oddílu | 380 mm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Výška zabaleného výrobku | |
| Šířka zabaleného výrobku | |
| Vestavěný displej | ano |
| Váha netto | 18,5 kg |
| Váha brutto | |
| horkovzdušný ohřev | ne |
| instalace do horní skříňky | ne |
| dotykové ovládání | ne |
| výkon | 0,9 kw |
| Instalační šířka oddílu | 560 mm |
| ochrana proti otiskům prstů | ne |
| objem trouby 20l | ne |
| ovládání | elektronické |
| výkon grilu | 1 kw |
| bez grilu | ne |
| Otočný talíř | ano |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Typ ovládání | Otočné |
| Výkon trouby | 900 W |
| Vnitřní kapacita | 25 l |
| Vaření v páře | ne |
| Konvekční vaření | ne |
| Funkce grilování | ano |
| Hloubka | 34,4 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
Popis produktu
Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 445 X v nerezovém provedení je neocenitelným pomocníkem v každé domácnosti. Díky spojení výhod mikrovlnného ohřevu a grilu zažijte zcela nové dimenze vaření. Budete ohromeni rychlejším ohřevem nebo pečením menších kousků masa, pizzy a dalších pokrmů, které je třeba upéct do křupavé dokonalosti. Elektronické ovládání s 5 výkonovými stupni potěší svou jednoduchostí. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 25 l je umístěn otočný talíř s průměrem 315 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo, které připravujete, bez jakýchkoli studených míst. Otvírání mikrovlnné trouby je do boku.











- Vestavná mikrovlnná trouba
- nerez
- možnost kombinovaného ohřevu (mikrovlnný ohřev + gril)
- LED displej
- elektronické ovládání
- nerezový interiér trouby
- výkon 900 W
- výkon grilu Quartz 1000 W
- objem 25 l
- AUTO menu - 8 přednastavených programů
- funkce vícefázový ohřev
- automatické rozmrazování podle času a hmotnosti
- 5 výkonových stupňů
- otočný talíř 315 mm
- grilovací rošt
- elektronický časovač
- hodiny
- dětský zámek
- ECO CLEAN funkce na čištění trouby
- jednoduchá montáž – rámeček již namontovaný na troubu
- elektrické napětí: 230 V
- jmenovitý příkon: 1 450 W
Kapacita 25 litrů

Kapacita 25 litrů
Více prostoru pro vaše nápady v kuchyni
Mikrovlnná trouba MORA s kapacitou 25 litrů nabízí ještě víc místa pro vaše oblíbené pokrmy. Snadno v ní ohřejete i velké talíře, zapékací misky nebo celé porce pro rodinu. Ať už připravujete rychlou večeři po práci nebo víkendové pohoštění, všechno zvládnete pohodlně a bez čekání – přesně tak, jak to máte doma rádi.
5 úrovní výkonu

5 úrovní výkonu
Plná kontrola nad každým soustem
Ať rozmrazujete, ohříváte nebo vaříte, s pěti úrovněmi výkonu máte vždy všechno pod kontrolou. Snadno si nastavíte přesně takovou intenzitu ohřevu, jakou váš pokrm potřebuje – od jemného rozmrazování až po rychlé vaření. Výsledek? Dokonale připravené jídlo přesně podle vašich představ, pokaždé.
Nerezový interiér

Nerezový interiér
Odolný a hygienický vnitřní prostor
Vnitřek z nerezové oceli zlepšuje odraz a cirkulaci mikrovln, díky čemuž se jídlo ohřívá rovnoměrně ze všech stran. Materiál je odolný vůči poškození, nepohlcuje pachy a velmi snadno se udržuje v čistotě.
Mikrovlnný ohřev

Mikrovlnný ohřev
Když rychlost potká pohodlí
Díky mikrovlnám se molekuly vody v jídle rozpohybují a během chvilky vytvoří teplo, které pokrm rovnoměrně ohřeje, uvaří nebo šetrně rozmrazí. Všechno, co máte rádi, tak můžete mít na stole během pár minut – snadno, úsporně a bez zbytečného čekání.Mikrovlnný ohřev je spolehlivý pomocník pro každodenní chvíle doma. Když se vrátíte z práce, děti mají hlad nebo chcete jen rychle ohřát večeři – MORA vám ušetří čas, abyste ho mohli věnovat tomu, na čem opravdu záleží.
AutoProgramy

AutoProgramy
Když nevíte, jak začít – mikrovlnka ví
Popcorn pro děti, kousek pizzy po práci nebo těstoviny k večeři? Automatické programy MORA přesně vědí, jak na to. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost – o zbytek se postará trouba sama. Výsledek? Dokonale připravené jídlo bez přemýšlení a bez stresu.
Vícestupňové vaření

Vícestupňové vaření
Dokonalé jídlo v několika jednoduchých krocích
Můžete vařit po jednotlivých krocích tím, že manuálně naprogramujete každý krok vaření. Například v kroku 1 můžete zvolit více mikrovln než gril, v kroku 2 naopak, nebo začít rozmrazováním a pokračovat pečením. Po aktivaci režimu StepBake mikrovlnná trouba automaticky přepíná kroky, takže je nemusíte nastavovat ručně.
Rozmrazování

Rozmrazování
Rychlé, šetrné, dokonalé
Účinný program rozmrazování zajistí, že vaše potraviny budou rovnoměrně a rychle rozmrazené – bez vaření okrajů nebo ledového středu.
Mikrovlnný ohřev s grilem

Mikrovlnný ohřev s grilem
Pro křupavý výsledek, který máte rádi
Takto vybavené mikrovlnné trouby dokážou pokrm nejen ohřívat, ale pomocí grilovacího tělesa i křupavě zapékat. S kombinací těchto dvou ohřevů můžete grilovat menší porce masa, zapékat nebo rozpékat pečivo.
Časovač

Časovač
Jednoduché odpočítávání času
Všechny mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavení doby provozu – od 30 do 60 minut podle modelu. Displej časovače přehledně zobrazuje zbývající čas do konce procesu vaření.
Jasný přehled o vaření

Jasný přehled o vaření
Pokročilý LED displej pro dokonalý přehled
Elegantní a přehledný LED displej vám umožní snadno sledovat průběh vaření nebo ohřívání. Odpočítávací časovač ukazuje, kolik času zbývá do konce programu, a zároveň informuje o tom, které funkce jsou právě aktivní.
ECO CLEAN

ECO CLEAN
Automatické čištění bez čisticích prostředků
Vnitřek trouby lze vyčistit tak, že do vysoce tepelně odolného skleněného nebo hliněného hrníčku nalijete vodu z kohoutku, umístíte ho do trouby a aktivujete program AquaClean. Vzniklá pára změkčí veškeré nečistoty na stěnách trouby. Po skončení programu stačí troubu otřít vlhkým hadříkem.
Automatické bezpečnostní vypnutí

Automatické bezpečnostní vypnutí
Vždy na bezpečné straně
Bezpečnostní spínač zajišťuje, že používání mikrovlnné trouby je zcela bezpečné. Program se automaticky zastaví, pokud je během provozu otevřeny dveře.