Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
MORA VMT 325 X
EAN13: 85903710766644509 Kč (nebo 5519 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 782,55 Kč (592,31 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 15 kg |
| Hmotnost | 15 kg |
| Vestavný | ano |
| Výška | 38,2 cm |
| Barva | nerez |
| Výška zabaleného výrobku | |
| výkon | 0,8 kw |
| Instalační hloubka oddílu | 340 mm |
| Instalační výška oddílu | 362 mm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 31,5 cm |
| Vestavěný displej | ano |
| Šířka zabaleného výrobku | |
| Hloubka zabaleného výrobku | |
| Váha netto | 15 kg |
| Váha brutto | |
| horkovzdušný ohřev | ne |
| dotykové ovládání | ne |
| Instalační šířka oddílu | 560 mm |
| průměr otočného talíře | 24,5 cm |
| ochrana proti otiskům prstů | ne |
| gril | ne |
| objem trouby 25l | ne |
| ovládání | elektronické |
| Otočný talíř | ano |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Výkon grilu | - W |
| Typ ovládání | Otočné |
| Výkon trouby | 800 W |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Vaření v páře | ne |
| Konvekční vaření | ne |
| Funkce grilování | ne |
| Hloubka | 31,5 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
Popis produktu
Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 325 X v nerezovém provedení je neocenitelným pomocníkem v každé domácnosti. Mechanické ovládání s 5 výkonovými stupni potěší svou jednoduchostí. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 20 l je umístěn otočný talíř s průměrem 245 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo, které připravujete, bez jakýchkoli studených míst. Otvírání mikrovlnné trouby je do boku. Tato mikrovlnná trouba je svojí velikostí vhodná pro instalaci do horních nebo bočních skříněk o hloubce 32 cm.









- Vestavná mikrovlnná trouba
- nerez
- vhodná pro instalaci do horní skříňky s hloubkou min. 32 cm
- mechanické ovládání
- nerezový interiér trouby
- výkon 800 W
- objem 20 l
- automatické rozmrazování podle času
- 5 výkonových stupňů
- otočný talíř 245 mm
- jednoduchá montáž – rámeček již namontovaný na troubu
- elektrické napětí: 230 V
- jmenovitý příkon: 1 450 W
Kapacita 20 litrů

Kapacita 20 litrů
Od svačiny až po rodinnou večeři
S touto mikrovlnnou troubou MORA zvládnete připravit všechno – od křupavého popcornu pro děti až po šťavnatou pečeni. Díky prostornému 20litrovému vnitřnímu prostoru bez obav ohřejete i větší talíře a mísy. Ať už vaříte, ohříváte nebo jen chystáte rychlou svačinu, jídlo bude vždy přesně takové, jaké ho máte rádi – chutné, teplé a připravené včas.
5 úrovní výkonu

5 úrovní výkonu
Plná kontrola nad každým soustem
Ať rozmrazujete, ohříváte nebo vaříte, s pěti úrovněmi výkonu máte vždy všechno pod kontrolou. Snadno si nastavíte přesně takovou intenzitu ohřevu, jakou váš pokrm potřebuje – od jemného rozmrazování až po rychlé vaření. Výsledek? Dokonale připravené jídlo přesně podle vašich představ, pokaždé.
Nerezový interiér

Nerezový interiér
Odolný a hygienický vnitřní prostor
Vnitřek z nerezové oceli zlepšuje odraz a cirkulaci mikrovln, díky čemuž se jídlo ohřívá rovnoměrně ze všech stran. Materiál je odolný vůči poškození, nepohlcuje pachy a velmi snadno se udržuje v čistotě.
Mikrovlnný ohřev

Mikrovlnný ohřev
Když rychlost potká pohodlí
Díky mikrovlnám se molekuly vody v jídle rozpohybují a během chvilky vytvoří teplo, které pokrm rovnoměrně ohřeje, uvaří nebo šetrně rozmrazí. Všechno, co máte rádi, tak můžete mít na stole během pár minut – snadno, úsporně a bez zbytečného čekání.Mikrovlnný ohřev je spolehlivý pomocník pro každodenní chvíle doma. Když se vrátíte z práce, děti mají hlad nebo chcete jen rychle ohřát večeři – MORA vám ušetří čas, abyste ho mohli věnovat tomu, na čem opravdu záleží.
AutoProgramy

AutoProgramy
Když nevíte, jak začít – mikrovlnka ví
Popcorn pro děti, kousek pizzy po práci nebo těstoviny k večeři? Automatické programy MORA přesně vědí, jak na to. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost – o zbytek se postará trouba sama. Výsledek? Dokonale připravené jídlo bez přemýšlení a bez stresu.
Vícestupňové vaření

Vícestupňové vaření
Dokonalé jídlo v několika jednoduchých krocích
Můžete vařit po jednotlivých krocích tím, že manuálně naprogramujete každý krok vaření. Například v kroku 1 můžete zvolit více mikrovln než gril, v kroku 2 naopak, nebo začít rozmrazováním a pokračovat pečením. Po aktivaci režimu StepBake mikrovlnná trouba automaticky přepíná kroky, takže je nemusíte nastavovat ručně.
Rozmrazování

Rozmrazování
Rychlé, šetrné, dokonalé
Účinný program rozmrazování zajistí, že vaše potraviny budou rovnoměrně a rychle rozmrazené – bez vaření okrajů nebo ledového středu.
Časovač

Časovač
Jednoduché odpočítávání času
Všechny mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavení doby provozu – od 30 do 60 minut podle modelu. Displej časovače přehledně zobrazuje zbývající čas do konce procesu vaření.
Jasný přehled o vaření

Jasný přehled o vaření
Pokročilý LED displej pro dokonalý přehled
Elegantní a přehledný LED displej vám umožní snadno sledovat průběh vaření nebo ohřívání. Odpočítávací časovač ukazuje, kolik času zbývá do konce programu, a zároveň informuje o tom, které funkce jsou právě aktivní.
Automatické bezpečnostní vypnutí

Automatické bezpečnostní vypnutí
Vždy na bezpečné straně
Bezpečnostní spínač zajišťuje, že používání mikrovlnné trouby je zcela bezpečné. Program se automaticky zastaví, pokud je během provozu otevřeny dveře.