Velké spotřebiče / Sušičky prádla
Romo RHD2077A
EAN13: 858800822026913 069 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 2 268,17 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Typ sušičky | Předem plněná |
| Technologie sušení | tepelné čerpadlo |
| Kapacita sušičky | 7 |
| Barva sušičky | Bílá |
| Displej | LED (s bílým podsvícením) |
| Nerezový buben | Ano |
| Senzor sušení | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Energetická třída sušičky | E |
| Spotřeba energie (100 sušících cyklů) | 133 kWh |
| Třída účinnosti kondenzace | C |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky | 64 dB(A) |
| Programy sušení | Vhodné k žehlení (bavlna), Extra suché (bavlna), Vhodné k žehlení (syntetika), Osvěžení vlny, Jemné, Osvěžení, Džíny, Sport, Do skříně (syntetika), Časované sušení, Dětské, Mix, Košile 20' , Expres 34', Eco Bavlna |
| Časované sušení | Ano |
| Odložený start sušení | Ano |
| Ochrana proti pomačkání prádla | Ano |
| Zobrazení zbývajícího času na displeji | Ano |
| Kontrolka údržby filtru | Ano |
| Kontrolka zaplnění nádrže | Ano |
| Kontrolka čištění výměníku tepla | Ano |
| Odvod kondenzátu do odpadu | Ano |
| Bezpečnostní funkce sušičky | Senzory pro šetrné sušení, Dětský zámek panelu, Upozornění na zanesení filtru, Upozornění na ukončení sušení, Upozornění na plný zásobník kondenzátu |
| Dětský zámek | Ano |
| Výška | 84,5 cm |
| Šířka | 59,6 cm |
| Hloubka | 52,5 cm |
| Hmotnost (netto) | 41,4 kg |
| Šířka | 64,1 cm |
| Hloubka | 55,4 cm |
| Hmotnost brutto | 48,5 kg |