Velké spotřebiče / Lednice
Kluge KCN2251J
EAN13: 858800821999716 179 Kč (nebo 17 279 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 184 Kč
DPH celkem: 2 807,92 Kč (1 863,54 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Barva | bílá |
| Celkový čistý objem | 251 l |
| Energetická třída | E |
| Klimatická třída | SN, N, ST, T |
| Roční spotřeba energie | 229 kWh |
| Akumulační doba (výdrž při výpadku proudu) | 8 h,min |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky | 35 dB(A) |
| Třída hlukových emisí chladničky | B |
| Nastavení teploty | Elektronické |
| Zobrazení nastavení | Digitální |
| Displej | LED |
| Elektronické řízení teploty | Ano |
| Typ chlazení | NO FROST |
| Odmrazování | NO FROST |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Funkce prázdniny | Ano |
| Chladivo | R600A |
| Počet kompresorů | 1 |
| El. připojení | 220-240 V / 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 170 cm |
| Umístění napájecího kabelu | Dole |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Výstražná signalizace otevřených dveří | Ano |
| Obsahuje chladící část | Ano |
| Čistý objem chladící části | 178 l |
| Nízkoteplotní zóna | Ano |
| Automatické odmrazování chladničky | Ano |
| Funkce "Super chlazení" | Ano |
| Skleněné police | Ano |
| Držák lahví | Ano |
| Počet nastavitelných polic z bezpečnostního skla | 2 ks |
| Počet pevných polic z bezpečnostního skla | 1 ks |
| Počet standardních přihrádek ve dveřích | 1 ks |
| Počet polovičních přihrádek ve dveřích | 3 ks |
| Přihrádka ve dveřích na lahve | Ano |
| Obsahuje mrazící část | Ano |
| Typ mrazničky | Zásuvková |
| Umístění mrazící části | Dole |
| Třída mrazení (značená počtem hvězd) | 4* |
| Čistý objem mrazáku | 73 l |
| Počet zásuvek | 2 |
| Horní nízká výsuvná přihrádka | Ano |
| Mrazící výkon | 6 kg/24 h |
| Funkce "Rychlé mrazení" | Ano |
| Odmrazování mrazáku | Automatické |
| Výška | 177,2 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost netto | 57 kg |
| Výška min. | 177,8 cm |
| Výška max. | 178,2 cm |
| Šířka min. | 56 cm |
| Šířka max. | 56,8 cm |
| Hloubka min. | 56 cm |
| Šířka | 58,4 cm |
| Hloubka | 61,3 cm |
| Hmotnost brutto | 63 kg |