Velké spotřebiče / Lednice
Kluge KC2268J
EAN13: 858800821998014 699 Kč (nebo 15 919 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 204 Kč
DPH celkem: 2 551,06 Kč (1 719,15 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Celkový čistý objem | 268 l |
| Energetická třída | E |
| Klimatická třída | SN, N, ST |
| Roční spotřeba energie | 220 kWh |
| Akumulační doba (výdrž při výpadku proudu) | 13 h,min |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky | 35 dB(A) |
| Třída hlukových emisí chladničky | B |
| Nastavení teploty | Elektronické |
| Zobrazení nastavení | LED indikátory |
| Elektronické řízení teploty | Ano |
| Typ chlazení | Ventilátor |
| Odmrazování | Automatické |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Změna směru otevírání dveří | Ano |
| Způsob instalace nábytkových dvířek | Posuvné lišty |
| Funkce EKO | Ano |
| Antibakteriální ochrana | Ano |
| Chladivo | R600A |
| Počet kompresorů | 1 |
| El. připojení | 220-240 V / 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 170 cm |
| Umístění napájecího kabelu | Dole |
| Kolečka pro snadné přemístění | Ano |
| Výstražná signalizace otevřených dveří | Ano |
| Obsahuje chladící část | Ano |
| Čistý objem chladící části | 194 l |
| Automatické odmrazování chladničky | Ano |
| Funkce "Super chlazení" | Ano |
| Skleněné police | Ano |
| Počet pevných polic z bezpečnostního skla | 4 ks |
| Přihrádka na ovoce a zeleninu | Ano |
| Počet standardních přihrádek ve dveřích | 1 ks |
| Počet polovičních přihrádek ve dveřích | 3 ks |
| Přihrádka ve dveřích na lahve | 1 |
| Obsahuje mrazící část | Ano |
| Typ mrazničky | Zásuvková |
| Umístění mrazící části | Dole |
| Třída mrazení (značená počtem hvězd) | 4* |
| Čistý objem mrazáku | 74 l |
| Počet zásuvek | 3 |
| Mrazící výkon | 3 kg/24 h |
| Odmrazování mrazáku | Automatické |
| Výška | 177,2 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost netto | 56 kg |
| Šířka | 58,4 cm |
| Hloubka | 61,3 cm |
| Hmotnost brutto | 63 kg |