Velké spotřebiče / Lednice
Kluge KCN2382J
EAN13: 858800821997329 179 Kč (nebo 29 319 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 184 Kč
DPH celkem: 5 064,12 Kč (3 153,54 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Barva | bílá |
| Celkový čistý objem | 382 l |
| Energetická třída | D |
| Klimatická třída | SN, N, ST, T |
| Roční spotřeba energie | 207 kWh |
| Akumulační doba (výdrž při výpadku proudu) | 9 h,min |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky | 33 dB(A) |
| Třída hlukových emisí chladničky | B |
| Nastavení teploty | Elektronické |
| Zobrazení nastavení | LCD displej |
| Displej | LED |
| Elektronické řízení teploty | Ano |
| Typ chlazení | NO FROST |
| Odmrazování | NO FROST |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Změna směru otevírání dveří | Ano |
| Chladivo | R600A |
| Počet kompresorů | 1 |
| El. připojení | 220-240 V / 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 170 cm |
| Umístění napájecího kabelu | Dole |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Obsahuje chladící část | Ano |
| Čistý objem chladící části | 281 l |
| Nízkoteplotní zóna | Ano |
| Automatické odmrazování chladničky | Ano |
| Funkce "Super chlazení" | Ano |
| Skleněné police | Ano |
| Držák lahví | Ano |
| Počet nastavitelných polic z bezpečnostního skla | 3 ks |
| Počet pevných polic z bezpečnostního skla | 1 ks |
| Počet standardních přihrádek ve dveřích | 1 ks |
| Počet polovičních přihrádek ve dveřích | 3 ks |
| Přihrádka ve dveřích na lahve | Ano |
| Obsahuje mrazící část | Ano |
| Typ mrazničky | Zásuvková |
| Umístění mrazící části | Dole |
| Třída mrazení (značená počtem hvězd) | 4* |
| Čistý objem mrazáku | 101 l |
| Počet zásuvek | 2 |
| Horní nízká výsuvná přihrádka | Ano |
| Mrazící výkon | 9 kg/24 h |
| Funkce "Rychlé mrazení" | Ano |
| Odmrazování mrazáku | Automatické |
| Šířka | 69 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost netto | 78 kg |
| Výška min. | 194 cm |
| Výška max. | 194,4 cm |
| Šířka min. | 71 cm |
| Šířka max. | 72 cm |
| Hloubka min. | 55 cm |
| Šířka | 73,6 cm |
| Hloubka | 60,7 cm |
| Hmotnost brutto | 86 kg |
| Výška | 193,5 cm |
Popis produktu
Vestavná kombinovaná chladnička No Frost; Energetická třída D; Celkový čistý objem 382 litrů; Elektronická regulace teploty; Možnost změny směru otáčení dveří; Montážní konzole pro vestavbu; Roční spotřeba energie: 207 kWh; Doba skladování při výpadku proudu: 9 hodin; Hladina hluku: 33 dB (A); Rozměry (VxŠxH): 193,5 x 69,0 x 55,0 cm; Hmotnost: 78 kg.
Chladicí část: Objem 281 litrů; Systém No Frost; Funkce Super Cool; Humidity zásuvka s policí; Režim Prázdniny; Vnitřní LED osvětlení; 3 nastavitelné police z bezpečnostního skla; 3 poloviční přihrádky ve dveřích a 1 standardní přihrádka ve dveřích, přihrádka na lahve.
Mrazicí část: Objem 101 litrů; Systém No Frost; Funkce Super Freeze; Mrazicí kapacita: 9 kg/24h; 2 výsuvné zásuvky; horní výsuvná přihrádka.