Velké spotřebiče / Varné desky
Kluge KPI9041B
EAN13: 858800821944716 069 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 2 788,84 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Varná deska | indukční |
| Povrch | Sklo |
| Barva desky | Černá |
| Hrany desky | Rovné hrany |
| Celkový příkon | 9 000 W |
| Varné zóny | Indukční |
| Počet varných zón / hořáků | 5 |
| Flexi zóna | Ano |
| Maxizóna | Ano |
| Levá přední zóna | 19×19 /1500/Boost 1800/Power Boost 2000 |
| Levá zadní zóna | 19×19 /2000/Boost 2400/Power Boost 2800 |
| Pravá přední zóna | 19×19 /1500/Boost 1800/Power Boost 2000 |
| Pravá zadní zóna | 19×19 /2000/Boost 2400/Power Boost 2800 |
| Prostřední | 28 / 2300/3000/3300 |
| Typ ovládání desky | Dotykové |
| Umístění ovládacího panelu | Čelní |
| Funkce PerfectSensor s teplotní sondou | Ne |
| Autolink | Ne |
| Hob to Hood | Ne |
| Počet stupňů nastavení výkonu | 9 |
| Časovač varných zón | Nezávislý pro každou zónu |
| Booster | Ano |
| Počet přímých vstupů | 5 |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Indikace zbytkového tepla varných zón | Ano, samostatná pro každou varnou zónu |
| Dětská pojistka | Ano |
| Možnost zapuštění varné desky do pracovní desky | Ne |
| Dodávaná s napájecím kabelem | Ano |
| Elektrické připojení | 400 V / 50 Hz / 3 x 16 A |
| Připojení | Třífázové |
| Délka napájecího kabelu | 150 cm |
| Výška | 5,8 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Hmotnost | 15,72 kg |
| Šířka v balení | 103 cm |
| Výška v balení | 16,5 cm |
| Hloubka v balení | 59 cm |
| Hmotnost v balení | 17,7 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 87 x 49 |
| Šířka | 90 cm |