Velké spotřebiče / Varné desky
Kluge KPI6032BP
EAN13: 858800821942310 009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 17 Kč
DPH celkem: 1 737,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Varná deska | indukční |
| Povrch | Sklo |
| Barva desky | Černá |
| Hrany desky | Rovné hrany |
| Celkový příkon | 7 200 W |
| Varné zóny | Indukční |
| Počet varných zón / hořáků | 4 |
| Flexi zóna | Ano |
| Levá přední zóna | 19x19 /1500/Boost 1800/Power Boost 2000 |
| Levá zadní zóna | 19x19 /2000/Boost 2400/Power Boost 2800 |
| Pravá přední zóna | 16 /1200/Boost 1300/Power Boost 1500 |
| Pravá zadní zóna | 18 /1800/Boost 2000/Power Boost 2400 |
| Typ ovládání desky | Dotykové s posuvníkem pro nastavení výkonu |
| Umístění ovládacího panelu | Čelní |
| Displej | LED (s červeným podsvícením) |
| Funkce PerfectSensor s teplotní sondou | Ne |
| Autolink | Ne |
| Hob to Hood | Ne |
| Počet stupňů nastavení výkonu | 9 |
| Časovač varných zón | Ano |
| Booster | Ano |
| Počet přímých vstupů | 4 |
| Udržování v teple | Ano |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Indikace zbytkového tepla varných zón | Ano, samostatná pro každou varnou zónu |
| Dětská pojistka | Ano |
| Možnost zapuštění varné desky do pracovní desky | Ne |
| Dodávaná s napájecím kabelem | Ano |
| Elektrické připojení | 400 V / 50 Hz / 2 x 16 A |
| Připojení | Dvoufázové |
| Výška | 5,8 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Hmotnost | 8,1 kg |
| Šířka v balení | 65 cm |
| Výška v balení | 11,5 cm |
| Hloubka v balení | 57 cm |
| Hmotnost v balení | 9,5 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H) | 56,5 x 49,5 |
| Šířka | 59 cm |
| Délka napájecího kabelu | 105 cm |