Malé spotřebiče / Vaření / Elektrické grily
Black+Decker BXGD2200E
EAN13: 8432406680081959 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 166,43 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 63 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Výška | 12 cm |
| Hmotnost | 3,086 kg |
| Barva | černá |
| Nepřilnavý povrch | ano |
| Odkapávací tácek | ano |
| Typ grilu | Stolní |
| Vyjímatelné desky | ne |
| Nastavitelný termostat | ano |
| Příkon | 2200 W |
Popis produktu
Vlastnosti:- vysoký výkon 2 200 W pro rychlé a snadné vaření- velmi kvalitní varná deska- extra velká varná plocha 49 x 27 / 0,18 cm- vaření pro celou rodinu- vestavěné topné těleso zajišťuje dokonalý přenos tepla- odnímatelný termostat s ovladačem pro nastavení teploty- poskytne ideální teplotu pro