Péče o tělo / Osobní váhy
SOGO SS-2900
EAN13: 8425490135124
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 2,1 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Indikátor přehřátí | ano |
| Typ zdroje | Baterie |
| Automatické vypnutí | ano |
| Tvar | Čtverec |
| Jednotky míry | kg/lb |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Analýza tělního tuku | ano |
| Procento tělesného tuku | ano |
| Procento tělní vody | ano |
| Analýza hmoty kostí | ano |
| Analýza svalové hmoty | ano |
| Země původu | Španělsko |
| Model | Elektronická osobní váha |
| Displej | LCD |
| Velikost displeje | 73,5 x 29,5 mm |
| st | |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Indikace potřeby nabití | ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| iOS | |
| Přesnost vážení | 100 g |
| Minimální kapacita hmotnosti | 3 kg |
| Maximální nosnost | 180 kg |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Šířka balení | 312 mm |
| Hloubka balení | 35 mm |
| Výška balení | 314 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,5 kg |
| Baterie | ano |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
Popis produktu
Digitální osobní váha s Bluetooth, Analýzy: svalové hmoty, vody v těle, tělesného tuku, kostní hmoty, Body Mass Index, kalorie. Váží do 180 kg s přesností 100g. Baterie 2x AAA. Přepínání kg / lb. Indkátor přetížení a vybité baterie.Automatické vypnutí.Pro ANDROID a iOS (TuyaSmart - také v češtině).