Malé spotřebiče / Vzduchotechnika / Ventilátory
SOGO SS-21040
EAN13: 84254901321782239 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 388,59 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 56 cm |
| Výška | 23 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Počet rychlostí | 3 |
| RoHS | |
| Model | Průmyslový podlahový ventilátor |
| Typ zdroje | AC |
| Příkon | 110 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Certifikáty shody | CE |
| Průměr větráku | 45 cm |
| Úchyty | ano |
| Základní materiál | Kov |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost | 5,8 kg |
| Hloubka balení | 200 mm |
| Výška balení | 560 mm |
| Šířka balení | 570 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,3 kg |
Popis produktu
<p><span color="#4b4b4b" face="Arial, Helvetica, sans-serif" style="color: #4b4b4b; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;"> </span></p>
<ul style="box-sizing: border-box; color: #4b4b4b; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; letter-spacing: 0.195px; background-color: #ffffff;">
<li style="box-sizing: border-box;"><span style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;"><span style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">3 rychlosti ventilátoru</span></span></span></li>
<li style="box-sizing: border-box;"><span style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;"><span style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">ochrana motoru proti přehřátí</span></span></span></li>
<li style="box-sizing: border-box;"><span style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;"><span style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">nastavitelný sklon</span></span></span></li>
<li style="box-sizing: border-box;">průměr 45 cm</li>
</ul>