Malé spotřebiče / Vzduchotechnika / Ventilátory
SOGO SS-21020
EAN13: 84254901321471319 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 228,92 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 33 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 33 cm |
| Počet rychlostí | 3 |
| RoHS | |
| Model | Průmyslový podlahový ventilátor |
| Typ zdroje | AC |
| Příkon | 45 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Certifikáty shody | CE |
| Průměr větráku | 23 cm |
| Úchyty | ano |
| Základní materiál | Kov |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Hloubka balení | 320 mm |
| Výška balení | 180 mm |
| Šířka balení | 330 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2 kg |
Popis produktu
<ul style="box-sizing: border-box; color: rgb(75, 75, 75); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; letter-spacing: 0.195px; background-color: rgb(255, 255, 255);">
<li style="box-sizing: border-box;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">3 rychlosti ventilátoru</span></li>
<li style="box-sizing: border-box;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">rukojeť pro přenášení</span></li>
<li style="box-sizing: border-box;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">ochrana motoru proti přehřátí</span></li>
<li style="box-sizing: border-box;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">Nastavitelný sklon</span></li>
<li style="box-sizing: border-box;"><span dir="auto" style="box-sizing: border-box; vertical-align: inherit;">průměr 23 cm </span></li>
</ul>