Malé spotřebiče / Vysávání / Podlahové vysavače
Hoover HP110HM 011
EAN13: 80590190958062309 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 400,73 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Hmotnost brutto | 7 kg |
| Šířka | 41,2 cm |
| Barva | modrá |
| Délka kabelu | 5,5 m |
| Šířka balení | 500 mm |
| Čisticí povrchy | Koberec |
| Holá podlaha | |
| Hlučnost | 78 dB |
| Pracovní dosah | 8,2 m |
| Úložný prostor | ano |
| Držadlo | ano |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Maximální příkon | 700 W |
| Umývatelný filtr | ano |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Vzduchový filtr | EPA |
| Pružná hadice | ano |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 4,12 kg |
| Správné použití | Domácí |
| Hloubka balení | 330 mm |
| Výška balení | 290 mm |
| Včetně náhradních kartáčů | Kartáč na tvrdou podlahu |
| Multifunkční kartáč | |
| Štěrbinový nástavec | ano |
| Hubice na čalounění | ano |
| Země původu | Itálie |
| Materiál trubky | Kov |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 2 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Vysávání | Suchý |
| Model | Cylindrový |
| Regulace výkonu | ne |
| Roční spotřeba energie | 27 kWh |
| Hloubka | 28,7 cm |
| Výška | 27 cm |
Popis produktu
podlahový bezsáčkový vysavač; příkon 700 W; hlučnost 78 dBA; pracovní rádius 8,2 m; objem nádoby na prach 2 l; délka kabelu 5,5 m; použití na koberce a tvrdé podlahy; samostatný cyklón; omyvatelný filtr EPA 12; lehký a kompaktní; hubice All Floors Pro; parketová hubice; 2v1 integrované příslušenství