Malé spotřebiče / Příprava nápojů / Rychlovarné konvice
Haier rychlovarná konvice HKE7W 011
EAN13: 80590190657004499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 780,81 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,41 kg |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Šířka | 21,4 cm |
| Odnímatelné víko | ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | ano |
| Filtrace | ano |
| Země původu | Itálie |
| Nastavitelná teplota | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Bezkabelový | ne |
| Délka šňůry | 1,15 m |
| Bezpečnostní spínač | ne |
| Protiskluzové nožky | ano |
| Displej | LCD |
| Objem zásobníku vody | 1,3 l |
| Příkon | 2200 W |
| 2200 W | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Filtr proti vodnímu kameni | ano |
| Umývatelný filtr | ano |
| Vyjímatelný filtr | ano |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Šířka balení | 280 mm |
| Hloubka balení | 213 mm |
| Výška balení | 285 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,41 kg |
| Základní materiál | Plast |
| Nerez | |
| Funkce uchování teploty | ano |
| Uvnitř | |
| Ukazatel množství vody | ano |
| Nastavitelný termostat | ano |
| Plast | |
| Základní materiál | Nerez |
| Šedá | |
| Barva | Obsidiánově šedá |
| Výška | 27,1 cm |
| Hloubka | 21,5 cm |
| Barva | šedá |
| ano | |
| Ukazatel množství vody | Uvnitř |
| Obsidiánově šedá |
Popis produktu
rychlovarná konvice; příkon 2200 W; max objem 1,3 l; min objem 0,25 l; nastavení teploty od 37° do 100°C; udržení teploty až 12 hodin; 21 automatických programů; zvuková signalizace; dotykový LED panel; Auto Clean; velký otvor XL; automatické vypnutí; otočná základna; možnost ovládání přes aplikaci