Malé spotřebiče / Příprava nápojů / Rychlovarné konvice
Beper BEP-BB050
EAN13: 8056420220896509 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 88,34 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,54 kg |
| Hmotnost brutto | 0,68 kg |
| Barva | bílá |
| Základní materiál | Plast |
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Příkon | 1100 W |
| Nastavitelná teplota | ne |
| Ukazatel množství vody | ano |
Popis produktu
výkon 1 100 W, objem 1 l, kryté topné těleso, ukazatel hladiny vody, odnímatelný a omyvatelný filtr