Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Ruční šlehače
Braun HM2110BK
EAN13: 8021098004185899 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 156,02 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,96 kg |
| Hmotnost brutto | 1,18 kg |
| Barva | černá |
| Počet rychlostí | 4 |
| Příkon | 500 W |
| Šířka balení | 82 mm |
| Hloubka balení | 222 mm |
| Výška balení | 198 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
| Šlehač | ano |
| Háky na těsto | ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | ano |
| Model | Ruční mixér |
| Turbo | ano |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Délka šňůry | 1,25 m |
| Mixovací funkce | Míchání |
| Šířka | 7,6 cm |
| Výška | 15,1 cm |
| Hloubka | 20,6 cm |
| Nádoba | ne |
| Příslušenství pro přípravu kaše | ne |
| Šlehací metličky | ano |
| Počet rychlostí | 5 |
| Drcení ledu | ne |
| Objem nádoby | - l |
| Sekáček | ne |
| Pulzní spínač | ano |
Popis produktu
Braun HM2110BK-ruční mixér s tichým 500W motorem, 4 rychlosti+turbo pro precizicní výsledky mixování,lze mát v myčce, Easy click-pohodlná výměna šlehacích metel a hnětacích háků pouhým jedním stiskem velkého tlačítka,uskladnění kabelu