Velké spotřebiče / Varné desky
CANDY CH 64 XB
EAN13: 80163619548923619 Kč (nebo 4849 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 628,09 Kč (520,52 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 7,9 kg |
| Hmotnost brutto | 8,9 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | černá |
| Ovládání | dotykové |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Výkon varné zóny 3 | 1800 W |
| Typ varné zóny 4 | Mírný var |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Typ varné zóny 5 | Pravidelný |
| Zdroj varné zóny 5 | Plyn |
| Typ varné zóny 6 | Mírný var |
| Zdroj varné zóny 6 | Plyn |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Barva konflíků | Nikl |
| Funkce Boost | ne |
| Barva rámečku | Nerezová ocel |
| Počet stupňů výkonu | 10 |
| Kombinovaná zóna | ne |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 2300 W |
| Vestavěný displej | ne |
| Časovač | ne |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Hmotnost | 7,9 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |
| Instalační výška oddílu | 50 mm |
| Šířka balení | 590 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,7 kg |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Výkon varné zóny 1 | 1200 W |
| Typ varné zóny 1 | Mírný var |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Typ varné desky | Keramický |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 52,6 cm |
| Výška | 0,4 cm |
Popis produktu
sklokeramická deska s dotykovým ovládáním, 4 varné zóny, přední sklo zkosené s rámečkem. Rozměry výrobku v x š x h 5 x 59 x 52 cm