Malé spotřebiče / Příprava nápojů / Rychlovarné konvice
De'Longhi Eclettica SpecialTea KBY2011.W
EAN13: 80043990328042009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 348,67 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,98 kg |
| Hmotnost | 1,31 kg |
| Barva | černá |
| Základní materiál | Nerez |
| Ukazatel množství vody | ano |
| Nastavitelná teplota | ano |
| Příkon | 2200 W |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
Popis produktu
De’Longhi Eclettica SpecialTea Kettle: objem 1,7 l, výkon 2000 W, variabilní teploty 40–100 °C s udržením teploty 30 min, vodní filtr a indikátor hladiny, 360° otočná základna, elegantní bílý design s ambientním světlem.