Malé spotřebiče / Kávovary a espressa / Espressa
De'Longhi ECAM 293.52.B
EAN13: 80043990280509609 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 667,68 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 11,92 kg |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Barva | černá |
| Parní tryska | ne |
| Vestavěný displej | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Příprava cappuccina | ano |
| Odvápňovací systém | ano |
| Ohřívač šálku | ne |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Nádoba na mléko | ano |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 250 g |
| Vestavěný mlýnek | ano |
| Výška | 44 cm |
| Hloubka | 36 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Energetická třída | A |
| Ovládání | dotykové |
| 250 g | |
| Kapacita v šálcích | 10 hrnků |
| ano | |
| Počet mlýnků | 1 kusů |
| Kapacita mlýnku | 250 g |
| Nastavitelný mlýnek | ano |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 10 hrnků |
| Nastavitelná sílá kávy | ano |
| Počet nastavení síly kávy | 3 |
| Zabudovaný pěnovač mléka | ano |
| Kapacita nádoby na mléko | 0,25 l |
| Nastavitelná výška výpusti | ano |
| Systém na horkou vodu | ano |
| Nastavitelná teplota | ano |
| Typ ovládání teploty | Elektronický |
| Automatické odstraňování vodního kamene | ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | ano |
| Více nápojů | ano |
| Příprava kávy | ano |
| Příprava espressa | ano |
| Příprava latte | ano |
| Objem nádoby | 1 l |
| Základní materiál | Plast |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Vyměnitelný překapávací zásobník | ano |
| Podsvětlený vypínač | ano |
| Podsvícená tlačítka | ano |
| Osvětlení šálku | ano |
| Příkon | 1450 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220–240 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Dva šálky najednou | ano |
| Typ náplně | Kávová zrna |
| Typ kávovaru | Poloautomatické |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | ano |
| 1,8 l | |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
Popis produktu
Plnoautomatický kávovar Magnifica Evo ECAM293.52.B.De’Longhi LatteCrema Hot systém pro lahodné mléčné nápoje. Krémové cappuccinos hustou mléčnou pěnou, připravené vždy v optimální teplotě…až do poslední kapky!Automatické čistění mléčné karafy, kterou je po použití možné vložit do lednice.Intuiti