Malé spotřebiče / Kávovary a espressa / Espressa
De'Longhi ECAM 290.42.TB
EAN13: 800439902215710 509 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 823,88 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 11 kg |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Barva | černá |
| Parní tryska | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Příprava cappuccina | ano |
| Odvápňovací systém | ano |
| Ohřívač šálku | ano |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Nádoba na mléko | ne |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 250 g |
| Vestavěný mlýnek | ano |
| Výška | 36 cm |
| Hloubka | 44 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Energetická třída | A |
| Ovládání | dotykové |
| Držák šálků | ano |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| 250 g | |
| Vodní filtr | ano |
| Nastavení tvrdosti vody | ano |
| Více nápojů | ano |
| Příprava kávy | ano |
| Příprava espressa | ano |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Titanová | |
| Základní materiál | Plast |
| Kapacita v šálcích | 2 hrnků |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Příkon | 1450 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Kávová zrna | |
| Typ náplně | Mletá káva |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Hmotnost | 9,4 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Návod na použití | ano |
| Typ náplně | Kávová zrna |
| Mletá káva | |
| 1,8 l | |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
Popis produktu
automatický kávovar , tlak čerpadla 15 barů , 13stupňové nastavení mlýnku , příkon 1 450 W , objem 1,8 l , 3stupňové nastavení teploty a síly kávy , parní tryska , připravíte espresso, kávu, horkou vodu, long, doppio+, americano