Malé spotřebiče / Vysávání / Tyčové a aku vysavače
Ariete Handy Force One 2v1, 2708
EAN13: 80037051227891519 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 17 Kč
DPH celkem: 263,63 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,35 kg |
| Hmotnost brutto | 2,75 kg |
| Barva | černá |
| Maximální příkon | 600 W |
| Včetně náhradních kartáčů | Multifunkční kartáč |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vysávání | Suchý |
| Doba nabíjení | 4-5 h |
| Baterie | - VAh |
| Umývatelný filtr | ano |
| Kapacita | 0,6 l |
| Odnímatelný ruční vysavač | ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,6 l |
| Hmotnost včetně balení | 2,75 kg |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Štěrbinový nástavec | ano |
| Teleskopická trubice | ano |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkový |
| Doba provozu | 30-45 min |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Regulace výkonu | ano |
| Čalounění | |
| Tvrdá podlaha | |
| Čisticí povrchy | Koberec |
| Výška | 123 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Hloubka | 23 cm |
| 1,35 kg | |
| Množství na kontejner (40stopový High-cube) | 2600 kusů |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Typ produktu | Tyčový vysavač 2 v 1 |
| 0,6 l | |
| Materiál trubky | Hliník |
| Délka šňůry | 5 m |
| ano | |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Nastavitelný výkon | ano |
| Vertikální skladovací prostor | ano |
| Ovládání na rukojeti | ano |
| Napětí baterie | 0 V |
| Indikace potřeby nabití | ne |
| Hubice na čalounění | ano |
| Množství na kontejner (20stopový) | 1080 kusů |
| Množství na kontejner (40stopový) | 2240 kusů |
| Počet na paletě | 48 kusů |
| Váha hlavního obalu | 11,8 kg |
| Množství na kartonové balení | 4 kusů |
Popis produktu
Tyčový a ruční kabelový vysavač • příkon 600 W • akční rádius 5 m • teleskopická hliníková trubice • objem nádoby 0,6 l • cyklonová filtrace + HEPA filtr • bezsáčkový