Malé spotřebiče / Příprava nápojů / Rychlovarné konvice
Ariete Vintage 2868/05, modrá
EAN13: 80037051165421059 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 183,79 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Barva | modrá |
| Základní materiál | Kov |
| Nastavitelný termostat | ne |
| Funkce uchování teploty | ne |
| Filtrace | ano |
| Vyjímatelný filtr | ano |
| Slyšitelný signál připravenosti | ne |
| Automatické vypnutí | ano |
| Bezkabelový | ano |
| Otočitelnost o 360° | ano |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Odnímatelné víko | ano |
| Typ otevření víka | Manuální |
| Ergonomický úchop | ano |
| Tvar | Tvar dózy |
| Kontrolka | ano |
| Navrženo pro cestování | ne |
| Odnímatelná základna | ano |
| Příkon | 1630 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Šířka | 21 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Výška | 15,5 cm |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Hmotnost včetně balení | 1,11 kg |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Popis produktu
Nerezová rychlovarná konvice • vintage retro design • příkon: 1630 W • objem: 1 l • 360° otočná základna • vnitřní odnímatelný filtr proti vodnímu kameni • ukazatel vodní hladiny