Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
WHIRLPOOL MWF 421 SL
EAN13: 8003437860591
Omlouváme se, tento produkt není aktuálně k dispozici. V případě dotazů ohledně očekávané dostupnosti nás neváhejte kontaktovat.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Vnitřní kapacita | 25 l |
| Výkon trouby | 800 W |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Otočný talíř | ne |
| Vestavěný displej | ano |
| Hodiny | ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Časovač | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Barva | stříbrná |
| Černá | |
| Barva dveří | Černá |
| Délka šňůry | 0,9 m |
| Funkce grilování | ano |
| Konvekční vaření | ne |
| Parní pečení | ne |
| Gril | ne |
| Automatické rozmrazování | ano |
| Šířka | 49 cm |
| Hloubka | 42,6 cm |
| Výška | 32 cm |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Šířka balení | 550 mm |
| Hloubka balení | 462 mm |
| Výška balení | 380 mm |
| Hmotnost včetně balení | 17,5 kg |
| Rychlý start | ano |
| Barva | černá |
| Velikost otočného talíře | - mm |
| Typ ovládání | Elektronické |
| Stříbrná |
Popis produktu
Typ: elektronická, displej: ano, dotykové ovládáná, 2D, Gril,Objem: 25 l, výkon mikrovln / grilu: 800 / 1000 W, stříbrná