Velké spotřebiče / Varné desky
WHIRLPOOL AKT 8090 NE
EAN13: 80034378295435839 Kč (nebo 6899 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 013,38 Kč (740,24 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 9 kg |
| Hmotnost | 8 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | černá |
| Ovládání | dotykové |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Výška | 4,6 cm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Umístění ovládání | Vpravo nahoře |
| Typ varné zóny 2 | Pravidelný |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Výkon varné zóny 2 | 1700 W |
| Typ varné zóny 3 | Mírný var |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Výkon varné zóny 3 | 1200 W |
| Typ varné zóny 4 | Mírný var |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Průměr běžné varné zóny | 14,5 cm |
| Průměr velké varné zóny | 18 cm |
| Průměr extra velké vysokorychlostní varné zóny | 21 cm |
| Běžná varná zóna | 1200 W |
| Velká varná zóna | 1700 W |
| Extra velká vysokorychlostní varná zóna | 2100 W |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Časovač | ano |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Jednoduché čištění | ano |
| Příkon (elektřina) | 6200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 8 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |
| Instalační výška oddílu | 4,2 cm |
| Šířka balení | 675 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Výkon varné zóny 1 | 2100 W |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Typ varné desky | Keramický |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Hmotnost včetně balení | 9 kg |
| Funkce Boost | ne |
| Barva rámečku | Bez rámečku |
| Počet stupňů výkonu | 9 |
| Kombinovaná zóna | ne |
| Vestavěný displej | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
Popis produktu
4 rychlovarné zóny, senzorové ovládání, indikace zbytkového tepla, časovač, dětská pojistka, rozměry: v x š x h 4,6x58x51 cm, bez rámečku