Velké spotřebiče / Myčky
Whirlpool W2F HD624
EAN13: 80034376431499039 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 1 568,76 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Velikost produktu | Plná velikost (60 cm) |
| Barva dveří | Bílá |
| Barva kontrolního panelu | Bílá |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Vestavěný displej | ano |
| Délka šňůry | 1,3 m |
| Délka přívodní hadice | 1,55 m |
| Délka výpustní hadice | 1,5 m |
| Přítok vody | studená |
| Nastavitelné umístění koše | Vrchní |
| Nastavitelná výška horního koše | ano |
| Možnost podstavby (bez vršku) | ano |
| Typ příborové přihrádky | Košík |
| SMART | ne |
| Počet sad | 14 jídelních sad |
| Počet programů | 9 |
| Třída hlukových emisí | B |
| Hlučnost | 44 dB |
| Mycí programy | Intenzivní 65 °C |
| Rychlý | |
| Předopláchnutí | |
| Eko | |
| Eko 50 °C | |
| Třída účinnosti sušení | - |
| Třída účinnosti mytí | - |
| Teplota (max) | 60 °C |
| Doba cyklu | 215 min |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Odložený start | 24 h |
| Funkce Aquastop | ano |
| Funkce AquaSensor | ne |
| Ochrana skla | ne |
| Senzor naplnění | ne |
| Samočisticí | ano |
| Automatické otevírání dveří | ne |
| Dávkovací asistent | ne |
| Automatická detekce mycího prostředku | - |
| Samočisticí filtr | ne |
| Dětský zámek | ano |
| Nastavitelné nohy | ano |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Indikátor leštidla | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Ochrana proti přetečení | ano |
| Energetická třída | E |
| E | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 0,95 kWh |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | 9,5 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 95 kWh |
| Spotřeba | 1900 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hmotnost | 43,1 kg |
| Instalační šířka oddílu | 60 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 59 cm |
| Instalační výška (min) | 82 cm |
| Instalační výška (max) | 90 cm |
| Hmotnost včetně balení | 44,9 kg |
| Mycí programy | Rychlý |
| Intenzivní 65 °C |
Popis produktu
Energetická třída E, volně stojící myčka nádobí s kapacitou 14 sad, 95 kWh / 100 cyklů standardního programu, třídou účinnosti mytí A a třídou účinnosti sušení A.