Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
Whirlpool MWSC 833 SB
EAN13: 80034376429517849 Kč (nebo 8609 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 362,23 Kč (923,46 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 25,95 kg |
| Hmotnost brutto | 29,05 kg |
| Vestavný | ano |
| Hloubka | 54 cm |
| Barva | nerez |
| Vaření v páře | ano |
| Instalační šířka oddílu | - mm |
| Instalační hloubka oddílu | - mm |
| Instalační výška oddílu | - mm |
| Vestavěný displej | ano |
| Výkon grilu | 1200 W |
| Otočný talíř | ano |
| Funkce grilování | ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Výkon trouby | 900 W |
| Vnitřní kapacita | 33 l |
| Počet stupňů výkonu | 7 |
| Konvekční vaření | ne |
| Výška | 37,3 cm |
| Šířka | 49 cm |
Popis produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba s grilem o výkonu 900 W. Kromě mikrovlnného ohřevu nabízí také tradiční vaření, grilování a ventilátorové vaření. Trouba má objem 25 litrů a digitální displej.